آزمون سئو مقدماتی

آزمون سئو مقدماتی می‌تواند دانش شما را در زمینه سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) به چالش بکشد و یک خودآزمایی عالی در این زمینه باشد. امروزه سئو به یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسب و کارهای اینترنتی و پردرآمدترین شغل‌ها در سرتاسر دنیا تبدیل شده است. علم سئو روز به روز در حال تغییر و تحول است و تنها کسانی می‌توانند در این زمینه موفق شوند که علاوه‌بر بروزرسانی دانش خود، از تجربه کافی بهره‌مند باشند. زیرا سئو هم مانند بسیاری از مهارت‌های دیگر، نیازمند آزمون و خطاست.

بسیاری از افراد بدون ارزیابی مهارت سئو خود و بهره‌مندی از تجربه کافی شروع به سئو وب سایت خود و یا دیگران می‌کنند که در نهایت ممکن است منجر به از بین رفتن انگیزه و اعتبار شخص سئوکار شود. از طرفی دیگر ممکن است با انجام اقداماتی اشتباه باعث ضررهای جبران‌ناپذیری به کسب و کار خود یا دیگران شود.

بنابراین اگر قصد دارید در دنیای سئو قدم بگذارید، ما به شما توصیه می‌کنیم که ارزیابی خود را فراموش نکنید. زیرا ما معتقدیم شما تنها با ارزیابی دانش فعلی خود می‌توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و با آگاهی کامل در مسیر تبدیل شدن به یک سئوکار تمام عیار قدم بردارید.

به همین دلیل ما در وب سایت کوکاس آزمون را برای ارزیابی مهارت‌ سئو طراحی کردیم تا به راحتی میزان دانش سئو خود را محک بزنید! شما با شرکت در این آزمون هیچ چیزی را از دست نخواهید داد، اما در صورتی که با موفقیت این آزمون را طی کنید، علاوه‌بر آگاهی از دانش خود در این زمینه، گواهی شرکت در آزمون سئو مقدماتی را دریافت خواهید کرد.

سئو چیست؟

کلمه SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. تلفظ صحیح SEO «اِس ‌ای ‌او» می‌باشد اما در زبان فارسی اصطلاح سئو را برای آن بکار می‌برند. اما سئو چیست؟ سئو، مجموعه‌ای از اقدامات و تکنیک‌هایی است که با هدف بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو در فرآیند طراحی سایت، تولید محتوا و شبکه‌ های اجتماعی انجام می‌شود.

بنابراین اگر سایتی به خوبی سئو شده باشد، می‌تواند به واسطه بهتر شدن جایگاهش در نتایج موتورهای جستجویی مانند گوگل افراد زیادی را به سمت خود جذب کند. از آنجایی که افزایش بازدید و ترافیک سایت رابطه مستقیمی با میزان فروش و محبوبیت آن دارد، امروزه سئو به یکی از بهترین و مهمترین روش های بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است.

چرا باید در آزمون سئو مقدماتی شرکت کنم؟

  • چون با شرکت در این آزمون به راحتی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ خودت رو ارزیابی می‌کنی.
  • چون شرکت در آزمون سئو وب سایت کوکاس کاملا رایگانه!
  • چون در انتهای این آزمون نقاط ضعف و قوت خود را در سئو میشناسی.
  • چون با موفقیت در این آزمون می‌تونی گواهی پایان آزمون رو به رایگان دریافت کنی.
  • چون دوست داری خودت رو به چالش بکشی و مهارتت رو محک بزنی.

آیا آزمون سئو مقدماتی پیش‌نیازی دارد؟

بله، برای موفقیت و کسب نمره قبولی در این آزمون باید با مفاهیم پایه سئو آشنا باشید. برای آشنایی با این موارد به شما توصیه می‌کنیم ابتدا مقاله زیر را مطالعه کنید.

میخوام بیشتر بدونم!
سئو چیست؟

آیا با شرکت در این آزمون، گواهی دریافت می‌کنم؟

بله، در صورتی که در این آزمون نمره بالاتر از 80 را کسب کنید به شما گواهی پایان آزمون تعلق می‌گیرد.

چگونه در آزمون سئو شرکت کنم؟

برای شرکت آزمون سئو رایگان، ابتدا باید عضو آکادمی دیجیتال مارکتینگ کوکاس شوید. برای ثبت نام در آکادمی کوکاس بر روی گزینه ورود کلیک کنید و سپس در بخش ثبت نام اطلاعات واقعی خود را (برای ثبت در گواهی پایان آزمون) وارد نمایید. سپس کافی است دوباره به این صفحه برگردید و بر روی دکمه شروع آزمون کلیک کنید.