پرسش و پاسخ

Digital Marketing FAQ

تحصیلات دیجیتال مارکتینگ

با چه رشته تحصیلی می‌تونم وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ بشم؟

پرسش: سوالی که من دارم اینه که من نوعی که کارشناسی معماری دارم با طی چه مسیری میتونم وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ بشم؟ باید تحصیلات یه خصوصی داشته باشم یا به صرف گذراندن دوره هایی که تبلیغ میشه امکانش هست؟

پاسخ: خوش‌بختانه مهمترین پیش‌نیاز که همون علاقه به بحث مارکتینگ هست رو دارید. از نظر من برای ورود به بحث مارکتینگ رشته دانشگاهی آنچنان مهم نیست (رشته‌های دانشگاهی مثل mba و… خیلی به بحث مارکتینگ مرتبط هستند و می‌تونن توی این مسیر خیلی به شما کمک کنن) اما این رشته‌های دانشگاهی صرفا تئوری‌ان و برای ورود به بازار کار کافی نیستند!
برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ شما نیاز به مجموعه‌ای از منابع دارید و صرفا با یک دوره آموزشی تبدیل به دیجیتال مارکتر نمیشید. من معتقدم با شرکت در دوره‌های آموزشی، مطالعه مقالات و… شما اصول و روش کار رو آموزش می‌بینید، اما حلقه مفقوده این فرآیند کسب تجربه و کار عملیه که با یک دوره کارآموزی می‌تونید برای ورود به بازار کار آماده بشید.
دیجیتال مارکتینگ شاخه‌های زیادی از جمله تولید محتوا، سئو و… داره و برای شروع می‌تونید از یکی از این بخش‌ها شروع به آموزش و کسب تجربه کنید و بعد از اون مهارت‌هاتون رو در سایر شاخه‌ها گسترش بدید.

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.